O firmie INVICTA

 

 

Są to 4 zakłady położone w Ardenach we Francji z nowoczesną odlewnią żeliwa rozwijającą od 1926 roku swoje umiejętności w produkcji urządzeń grzewczych opalanych drewnem. Jest ich pierwszym producentem w Europie.
Odlewnia żeliwa ze znakiem ISO 9002, własnym biurem projektowym i nowoczesnym laboratorium kontroli jakości z certyfikatem Norm Europejskich. Dzięki  wysokim wymaganiom proponowane są wyroby o dużej niezawodności.
      Wkłady kominkowe wykonane są w całości z wysokiej jakości żeliwa. Eksportowane są  do 10 krajów świata, a od 10 lat doskonale sprawdzają się w warunkach mroźnej, polskiej zimy!

 Wkład kominkowy  oraz piece spełnia wymogi programu przyjaznego środowisku Flamme Verte

Na wszystkie piece i wkłady udzielana jest 5 letnia gwarancja

      

 

 Piece INVICTY tworzę wspaniałą atmosferę w domu do tego są ekologiczne. To sprawne i wygodne ogrzewanie dające spore oszczędności. Często wybierany przez Francuzów do ogrzewania domów. W Polsce żeliwne piece kominkowe również zdobywają zaufanie klientów i są coraz częściej wybierane do ogrzewania.

Tu mogą Państwo pobrać katalog.

Wkłady kominkowe INVICTA to urządzenia ekologiczne jak i ekonomiczne zapewniające przyjemny komfort cieplny. Wykonane z wysokiej jakości żeliwa gwarantuję niezawodność przez wiele lat. W ofercie marki są wkłady kominkowe klasyczne, kominki z turbinami jak i nowoczesne wkłady kominkowe.

Tu mogą Państwo pobrać katalog.

 

Film Invicta

Jak powstają piece i wkłądy INVICTA

wabusiness template